פלילים

פלילים
עורך דין מישל חדאד, שהיה בעברו קצין משטרה בכיר, ליתר דיוק – ראש מחלק פשעים חמורים במשטרת ישראל – הנו אדם המכיר את שני עברי המתרס. הוא יודע ומכיר את דרכי החשיבה של הממסד ויש לכך חשיבות ממדרגה ראשונה בבניית האסטרטגיה של ההגנה. הטיפול של עו"ד חדאד מסור, אמין, אישי ויצירתי.
אדם שהסתבך בפלילים בפעם הראשונה מצוי במקום מאוד מבלבל. אנחנו נעזור לכם להבין איפה אתם עומדים ומה צפוי לכם בכל שלב:

 

1. הגשת תלונה למשטרה
אם נעשה לך עוול, איימו עליך, סחטו אותך, פגעו בך בכל צורה – קודם כל יש להגיש תלונה במשטרה וחובת המשטרה לחקור כל תלונה. זהו חלק מזכויותיך האזרחיות והמדינה חייבת לך את זה. כמובן, לא רצוי להטריד את המשטרה בזוטות.

2. חקירת משטרה  –  בשלב הזה המשטרה תחקור את מי שהתלוננת עליו או אותך אם חלילה התלוננו עליך. החקירה נעשית ללא עורך דין, וזו סיטואציה מלחיצה למי שאינו מורגל בה, אבל תגידו את האמת שלכם ותשתדלו לזכור את הניסוח שלכם על מנת למסור לנו אותו.

3. שחרור בתום החקירה או מעצר והבאה בפני שופט בתוך 24 שעות

יש לך זכות לפגוש עורך דין. מישל חדאד הוא עורך דין שאינו עובד לפי השעון. הוא יגיע כשצריך.

4. דיון בהליך המעצר והחלטת השופט, האם לשחרר למעצר בית – למישל יש הצלחות מוכחות בשטח הזה. כמי שהיה במשטרה ורכש ניסיון של שנים רבות הוא מכיר את המערכת ואת ההגיון שלה, ולא צריך לשכוח ששופטים רבים מכבדים אותו על עברו ומכירים אותו.

5. העברת חומר החקירה מתחנת המשטרה לתביעה (תביעות או פרקליטות) – חומר המשטרה מועבר לתביעה עם או בלי המלצה מטעם המשטרה על רשמיה ביחס לתלונה.

6. החלטת התביעה: להגיש כתב אישום   או    לסגור את התיק

7. החלטה להגיש כתב אישום תוביל למהלכים הבאים:

  א. דיון ראשון – הקראת כתב האישום

ב. תגובת הנאשם:

הודאה באשמה    או     כפירה באשמה
הכרעת דין                   פרשת התביעה
הרשעה                       פרשת הגנה
טיעון לעונש                  סיכומים
גזר דין                        הכרעת דין (זיכוי/הרשעה/אי הרשעה)
אפשרות ערעור             ערעור

הסדרי טיעון – אם אתם חושבים שאתם צודקים לכו על האמת שלכם עד הסוף ואל תסכימו שיפתו אתכם בהסדרי טיעון. הגנו על אדם שהואשם במעשים מגונים, מעשי סדום ואינוס. התביעה הציעה לרדת בסעיפי האישום רק למעשים מגונים, ולגמור בששה חודשי עבודות שירות. האיש שלנו לא הסכים. העדיף לשבת 20 חודשים במעצר בית מלא ללא עבודה, לא בביתו, בלי חפציו האישיים, ולא להתפשר. אנחנו פחדנו עליו: הסטטיסטיקה כיום מצביעה על כך כי מכל 1000 כתבי אישום בתלונות בענייני מין רק 2 ייצאו זכאים. לחצנו עליו, הבאנו פסיכולוגית שתשפיע עליו. והוא בשלו. במהלך המשפט התביעה פנתה שוב והציעה לרדת לסעיף תקיפה בלבד. בלי אישום מיני. האיש שלנו לא הסכים. מול הפסיכולוגית הוא התייעץ עם רבנים ושוב החליט ללכת עד הסוף… האיש יצא זכאי פה אחד.

צור קשר לייעוץ מיידי>>

הכרעת הדין

akraat-ha-din-1
akraat-ha-din-2
akraat-ha-din-7
akraat-ha-din-8
akraat-ha-din-10
akraat-ha-din-11
akraat-ha-din-12
akraat-ha-din-13
akraat-ha-din-14